Порівняння
Головна / Блог / Як доставити авто із США в Україну?

Як доставити авто із США в Україну?

Авто із США в Україну доставляється протягом 6-8 тижнів. Окремо розраховується транспортування машини в Штатах, через океан, а потім в Україні. Ціна кожного з цих етапів залежить від багатьох факторів.

2 297
4 хв на читання
4.3/5 (7 голосів)

Купівля автомобіля на аукціоні також включає дві великі статті витрат. Окрім вартості самого лоту, вам доведеться заплатити за доставлення транспортного засобу з Америки до України, а також за розмитнення. Онлайн-калькулятор авто із США на нашому сайті розрахує вартість вашої покупки всього за 15 секунд. Все ж таки вам буде цікаво дізнатися всі особливості транспортування.

Етапи доставлення авто із США

Близько 80% усіх торгів у Сполучених Штатах проходять на таких провідних аукціонах, як Manheim, Copart та IAAI. У розпорядженні кожного з них є величезні склади. Саме з цих майданчиків лоти вирушають до портів або дилерських фірм. Наша компанія W8 Shipping має 6 складів на території США, які розташовані у:

 • Лос-Анджелесі (Каліфорнія);
 • Х’юстоні (Техас);
 • Ліндені (Нью-Джерсі);
 • Такомі (Вашингтон);
 • Саванні (Джорджія);
 • Джерсі-Ситі (Нью-Джерсі).

Їхня загальна площа становить 20 000 м², що дозволяє щороку без проблем приганяти до Європи близько 40 тисяч транспортних засобів. Ці локації знаходяться на західному та східному узбережжях Америки поблизу великих портів. Таким чином, транспортування лоту з торгового майданчика до порту займає лише від 3 до 5 днів. Вартість перевезення по Штатах складає в межах 500-700 доларів. Якщо самому приганяти авто, то це коштуватиме у 4-5 разів дорожче, тому що у Штатах тарифи замовлення послуг водія непомірно високі.

Етапи доставлення вашого автомобіля із США в Україну:

 1. Доставка авто на склади компанії W8 Shipping, що дислокуються біля портів відправки до США (3-5 днів). Автовоз доставляє авто з міста, де знаходиться майданчик аукціону, де було придбано лот.
 2. Завантаження лоту до контейнера (1-2 дні). Оформлення всіх необхідних документів.
 3. Транспортування через океан (40-80 днів). Доставка в одеський (зараз неможлива) або один з європейських портів (часто в Клайпеду, Литва).
 4. Доставка авто в Україну, на один із майданчиків нашої компанії (Львів), після чого автомобіль видається власнику (3-7 днів).
Зображення етапів доставки авто з США
Етапи доставлення автомобіля з Америки в Україну

Час та вартість доставки через океан

Додатково вам доведеться розрахувати доставку авто із США в Україну «морем». Найчастіше контейнер прибуває в порт Литви (Клайпеда).

З огляду на це ціна доставки авто із США збільшується ще на 1000-2000 $. Тривалість такої морської подорожі зазвичай триває 40-50 днів. Перед тим, як замовити авто з Америки, зверніть увагу, що час доставлення залежить від завантаженості порту відправки, а також типу транспортного засобу. Наприклад, седани та універсали приходять швидше, ніж кросовери чи важка техніка. Також не останню роль відіграють погодні умови.

Транспортування автівки Україною

Перевезення придбаного авто Україною коштуватиме вам 100-200 доларів. Такий цінник пояснюється тим, що лоти з Одеси чи європейських портів привозять безпосередньо до нового власника. А це може бути відстань у тисячі кілометрів. Але завдяки продуманій логістиці та розташуванню наших складів у Києві, Львові, Харкові та Дніпрі доставлення займає менше часу. Також вартість пригону автомобіля з Америки залежить від особливостей автомобіля:

 • типу;
 • габаритів;
 • ваги;
 • класу небезпеки;
 • особливих вимог до перевезення.

Існує ще один спосіб доставлення, про який варто знати, якщо ви хочете розрахувати вартість авто з аукціону. Транспортні засоби малих або середніх габаритів нерідко пакують до одного контейнера, наприклад, 3 седани та 1 кросовер. Потім цей вантаж доставляють в Гамбург, а вже звідти до одеського порту чи одразу на склад. Такий маршрут триває на 1-2 тижні довше, але може бути дешевшим.

Співробітники нашої компанії W8 Shipping знаходять оптимальні варіанти транспортування. На кожен лот ми надаємо страховку. У разі аварії або пошкодження вам повертаються гроші. Дізнавшись все про доставлення, настав час з’ясувати, як розмитнити автомобиль та розрахувати вартість реєстрації.

Поділитися:

Для покращення роботи нашого сайту ми використовуємо анонімні дані, надані файлами cookies. Натискаючи «Прийняти», ви погоджуєтесь з нашим використанням файлів cookie

Перейти до панелі інструментів