Порівняння
Головна / Все про авто з Америки
Блог

Все про авто з Америки

Всі статті Без категорії Про авто із США Про аукціони Про вибір авто Про доставку Про електромобілі Про розмитнення
test

Позашляховик класу «К3» стане вашою «тихою розкішшю» Компанії-титани автомобільного бізнесу розробили спеціальний клас позашляховиків. Ці автомобілі відзначаються підвищеною прохідністю завдяки…

26
Читати статтю
Всі статті цієї рубрики
Всі статті цієї рубрики

Порівняння американських аукціонів: Copart, IAAI, Manheim

#Copart #IAAI

Американські аукціони з продажу машин багато в чому схожі, але багато в чому різняться. Розгляньте відмінності між найпопулярнішими торговими майданчиками США. Дізнайтеся, на що звернути увагу під час вибору аукціону.

926

Copart (Копарт) — автомобільний аукціон у США

#Copart #аукціони

Copart — провідний автоаукціон США. Щоденно на ньому виставляється понад 175 тис. автівок. Дізнайтеся, як зареєструватися та робити ставки на майданчику. Ознайомтеся з позначеннями Копарт, щоб не купити на аукціоні металобрухт.

3 939

Про IAAI (Insurance) — страховий аукціон США

#IAAI #аукціони

IAAI — надійний аукціон уживаних, битих та відновлених машин. Зареєструватися на ньому може кожен, але купувати і продавати — для цього потрібно мати ліцензію. Познайомтеся ближче з Іншуренсом. Можливо, цей аукціон стане вашим стартовим майданчиком для бізнесу.

1 933
Всі статті цієї рубрики

Топ 10 найпопулярніших авто із США серед українців

#вибір авто #популярні авто

Якщо ви ще не знаєте, яку машину хочете, тоді цей рейтинг саме для вас. В ньому представлено 10 найпопулярніших автівок із США, які купують українці. До кожної з моделей подані характеристики, переваги та ціни.

2 780

Чи варто купувати биті авто зі США?

Якщо ви не перевірите авто із США за VIN-кодом то вас чекають сюрпризи чи навіть серйозні проблеми під час розмитнення. Дізнайтеся, що таке ВІН-код, які дані включає та на яких сервісах його перевіряють.

1 332
Фотографія електрокару в дорозі

Топ 10 електрокарів, які можна пригнати зІ США

#вибір авто #електрокари

Електромобілізація за останні два роки досягла небувалих масштабів, адже електрокари — це не тільки екологічно, а й економічно вигідне капіталовкладення. Ознайомтеся з топ 10 електрокарів, які українці приганяють зі США.

1 181
Всі статті цієї рубрики
Всі статті цієї рубрики
Всі статті цієї рубрики
Всі статті цієї рубрики

Для покращення роботи нашого сайту ми використовуємо анонімні дані, надані файлами cookies. Натискаючи «Прийняти», ви погоджуєтесь з нашим використанням файлів cookie

Перейти до панелі інструментів