Порівняння
Головна / Калькулятор

Калькулятор доставки та розмитнення авто із США в Україну

За допомогою нашого онлайн-калькулятора ви можете розрахувати вартість авто із Америки

Калькулятор доставки та розмитнення авто із США в Україну

Вхідні дані

Вартість вашого авто на аукціоні США
$0
Аукціонний збір
$0
Комісія W8 Shipping
$0
Доставка по США
$0
Доставка в Україну
$0
Доставка Океаном
$0
Оплата за гарантування відшкодування витрат з усунення додаткових пошкоджень
$0
Експедирування
$0
Автовоз від порту призначення в Україну
$0
Послуги інформаційного супроводу
$0
Розмитнення
$0
Акциз на двигун
$0
Ввізне мито
$0
ПДВ
$0
Брокерські послуги
$0
Вартість авто + доставка $0

Поділитися:

Чому варто користуватися калькулятором авто з США?


Для розрахунку вартості купівлі авто з аукціону, необхідно знати не тільки ціну самого автомобіля, але й скільки коштуватиме його доставлення та розмитнення. Це допоможе вам дізнатися кінцеву вартість вибраного вами авто та уникнути розчарування.

На ціну транспортування впливає те, з якого порту буде доставлятися машина. Наприклад, привезення автівки з Каліфорнії буде дорожчим, ніж з Н’ю-Джерсі. До того ж така подорож триватиме на декілька днів чи тижнів довше. Скориставшись нашим калькулятором, ви зрозумієте, чи буде вам вигідно доставляти авто саме з цього порту.

Також розрахувавши вартість розмитнення та доставлення різних автомобілів, ви можете порівняти їх між собою і вибрати для себе оптимальний варіант. А порівнявши кінцеву вартість авто із США з ціною такого ж авто на ринку України, ви побачите, наскільки вигідно пригнати авто з Америки.

Ми з радістю допоможемо вам на кожному етапі вашого шляху до своєї мрії. Зателефонуйте нам і ми відповімо на ваші питання про вибір авто, доставлення та розмитнення.

Як користуватись калькулятором?


Для того щоб розрахувати вартість доставлення з розмитненням потрібно вказати:

 1. Вартість авто на аукціоні. Наприклад, на аукціоні Copart ви можете скопіювати ціну поточної ставки. Або просто вказати максимальну суму, яку плануєте витратити на сам автомобіль.
 2. Тип двигуна: бензин, дизель, гібрид чи електро.
 3. Об’єм двигуна в см3 або кВт.
 4. Рік випуску.
 5. Далі вибираємо аукціон.
 6. Майданчик, на якому знаходиться вибране авто.
 7. Клацніть “Розрахунок по платежах” для переходу на сторінку з розрахунком. З нього ви дізнаєтесь подробиці, скільки та за що ви платите на кожному етапі доставлення та розмитнення.

Отримай знижку 10%

на послуги доставки від нашої компанії W8Shipping

Часті питання

Скільки коштує доставлення авто із США в Україну?

У межах 2.5-5 тис. доларів. Транспортування по Штатах — від 450 $. Перевезення через океан для легкових авто складе від 1300 $, для позашляховиків — 2300-4100 $. Транспортування Україною — близько 700 $. Ми вказуємо максимальні значення, щоб ви знали, на що розраховувати.

Коли оплачується доставлення авто з США?

Протягом 3 днів після аукціону оплачується вартість купленого лота та його доставлення. Ці платежі провадяться за допомогою системи SWIFT банківським переказом. Оплати інших послуг вносяться протягом наступних 1-3 місяці, у той час, коли лот доставляється океаном.

Як відбувається доставка авто із США в Україну?

Виграний лот доставляється з міста аукціону до найближчого складу (біля порту) нашої компанії W8 Shipping в США. Протягом 1-7 днів здійснюється завантаження машини на судно. У наступні 40-50 днів вантаж перетинає Атлантичний океан. Після прибуття до порту Європи (Клайпеда чи інші) автомобіль відправляється автовозом у місто Львів (Україна), після чого він готовий до видачі клієнту, розмитнення та постановки на облік.

Як заощадити на доставленні авто з США?

Необхідно звернутися до великої компанії, яка займається доставкою автомобілів із США. З цим Вам допоможе компанія W8 Shipping, яка за рахунок величезної кількості автомобілів, що доставляються, надасть Вам найнижчі ціни на підбір, покупку, доставку та супроводу авто на всіх етапах.

Скільки коштує розмитнити авто в Україні у 2022-23 роках?

З урахуванням усіх зборів вартість розмитнення становитиме 20-40% від ціни транспортного засобу. У 2022-23 році формула митного розрахунку виглядає так: Державне мито на ввезення (10%) + Акцизний збір + ПДВ (20%) + додатковий внесок до Пенсійного фонду (3-5%).
Розмитнення електромобілів: 0% мита, акциз за тарифом 1 євро за 1 кВт-годину ємності акумулятора. Розрахувати точну вартість авто з США можна за допомогою онлайн-калькулятора.

Як відбувається розмитнення авто з США?

Збирається пакет документів, необхідних для оформлення декларації. Розраховується та оплачується сума митного збору на Євротерміналі (АвтоХаб). Після цього складається та подається оригінальна декларація. Через 2-7 днів авто випускається за межі митного контролю та доставляється клієнту. Усі ці етапи розмитнення наші співробітники проводять на професійному рівні, оскільки займаються цим щодня протягом 18 років.

Які платежі входять до оплати розмитнення?

Ввізне мито: 10% від оцінної вартості. Працівники митниці звіряють договірну ціну за своїми каталогами, тому вона може бути вищою за передбачувану. Акцизний збір за двигун: Базова ставка * Коефіцієнт обсягу двигуна (л або кВт) * Коефіцієнт віку машини * крос-курс євро/долар. ПДВ дорівнює 20% від заявленої вартості транспортного засобу. Пенсійний внесок становить від 3 до 5% від суми контрактної вартості, акцизу, держмита та ПДВ. Усі відсоткові ставки відраховуються від оцінної (контрактної) вартості, яка складається з договірної ціни, мита та акцизного збору.

Соціальні мережі:

Філіали W8 Shipping


 • Gerb Київ

  Київ

  вул. Жилянська 68 Київ, Київська обл. 02000
  на карті
 • Gerb Дніпро

  Дніпро

  вул. Ніла Армстронга 2-Д, офіс №409 Дніпро, Дніпропетровська область 49000
  на карті
 • Gerb Одеса

  Одеса

  вул. Академіка Філатова 2, корп. 1 Одеса, Одеська область 6508
  на карті
 • Gerb Харків

  Харків

  Працює дистанційно

 • Gerb Львів

  Львів

  вул. Андрія Сахарова 43 Львів, Львівська область 79026
  на карті

Для покращення роботи нашого сайту ми використовуємо анонімні дані, надані файлами cookies. Натискаючи «Прийняти», ви погоджуєтесь з нашим використанням файлів cookie

Перейти до панелі інструментів